Znáte destinaci, kde sopky nikdy nespí?

Datum: 13. 01. 2016

Na Havaji je možné najít spoustu odlišných věcí, každý si zde příjde na své, ať už sem cestuje za pralesy, plážemi, lávovými pláněmi, dokonce zde najdete zasněžené vrcholky hor. Nejrozmanitějším ostrovem je Hawaii, neboli Big Island.

Jedním z hlavních turistických lákadel na Big Islandu je Hawaii Volcanoes National Park, kde objevíte dosud činné sopky. Nejvyšší, Mauna Loa, přesahuje výšku 4000 m n.m. Návštěvu Vulkanického parku začněte třeba u nejrůznějších vyhlídek. Například Jaggar Museu nabízí nádherný výhled na kouřící kráter. Vyrazte sem spíše po setmění, a v této době si vychutnejte ten nejlepší pohled na rudě zářící kráter. Vulkanický park nabízí i spoustu možností na procházky. Zvolte třeba trasu Kilauea Iki Trail, vydejte se na cestu hustou džunglí. Přitom budete mít stále krásný výhled na kráter.

Sejděte také na dno tohoto impozantního kráteru a pokračujte až na černou lávovou pláň. Nenechte si ujít ani trasu Chain of Craters Road, která vede okolo různých kráterů a skrz lávovou krajinu směrem k moři. Láva umí vytvářet úžasnou podívanou, zastavte se na vyhlídkách, odkud se vám naskytnou nezapomenutelné výhledy na krajinu.
Na ostrově je i několik míst, kde uvidíte proudící horkou lávu.

Levné letenky na Havaj zakoupíte levně, na nic nečekejte a vydejte se vstříc dobrodružství! Neopakovatelné zážitky zažijete pouze pokud se k nim odhodláte, chyťte šanci za pačesy a rezervujte si letenky přes oceán za jedinečné ceny. Poznejte víc, než ostatní a užijte si perfektní poznávací dovolenou podle svého gusta!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.