• Levné letenky >
  • Zažijte jeden z nejkrásnějších karnevalů světa

Zažijte jeden z nejkrásnějších karnevalů světa

Datum: 20. 12. 2015

Láká vás bujará zábava? Sužují vás zimní deprese? Máme pro vás lék v podobě pestrobarevného karnevalu, a přitom nemusíte jezdit do dalekého Ria, stačí se vypravit na sever Itálie - do Benátek, kde se koná jeden z nejkrásnějších karnevalů světa. Jeho návštěvnost se počítá na milóny a každým rokem přibývá diváků i tajuplných masek, proto se přidejte i vy. Víte, co která maska představuje? Užijte si celodenní procházku městem s návštěvou karnevalových míst, kde můžete zhlédnout různá vystoupení a ukázky starých zvyků.

Karneval je navíc doprovázen řadou hudebních, divadelních a kulturních akcí, každý si zde přijde na své.

Projděte se třeba od krásného vlakového nádraží kolem mostu přes kanál Grande směrem ke kostelu svaté Kláry, chrámu Santa Maria Miracoli, překrásného jezuitského kostela, navštívte chrám sv. Jana a Pavla, chrám Santa Maria Formosa, nezapomeňte navštívit především náměstí sv. Marka s památkami – chrám sv. Marka, Dóžecí palác a Kampanilla.

Vaporettem se také můžete projet a to po hlavním kanálu Grande, kolem něhož se vám naskytne pohled na ty nejkrásnější benátské paláce. Za návštěvu stojí také ostrovy Murano a Burano, řada muzeí a galerií se zajímavými expozicemi.

Nádherné památky v západní a jižní části Benátek si nesmíte nechat ujít! Objevte architektonické skvosty Itálie - bazilika S. Maria del Frari, Schuola Grande di San Rocco, most Ponte Rialto, opera, chrámy S. Salvatore, S. Lorenzo, Santa Maria del Salutte, most Accademia, kostel sv. Mojžíše, divadlo Fenice, chrám sv. Zachariáše a spoustu dalších.

Prožijte nezapomenutelné dny v romantických Benátkách při velkolepé akci jakou je právě Benátský karneval.
Letenky rezervujte ještě dnes a ušetřete spoustu peněz! Volná místa v letadle ubývají, již neváhejte!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.