Za rakouskými památkami

Datum: 25. 04. 2016

Rakousko stojí za návštěvu. Rakousko má mnoho obdivuhodných míst, které by jste neměli opomenout. Mimo jiné mezi ně patří zámek Schonbrunn, Staré město, Salcburk, Štýrský Hradec.

Štýrský Hradec
Středověké město, které vyrostlo na vrchu Schlossberg , s typickou věží s hodinami, jež dotváří uccelený obraz tohoto středověkého města. Navštívit můžete světoznámou zbrojnici Zeughaus nebo se projít uličkami města, které na vás dýchne atmosférou doby dávno minulé.

Hallstatt-Dachstein / Solná komora Solná komora (Salzkammergut) se nachází na úpatí Dachsteinu. Tato kulturní krajina s místy jako Hallstatt, Gosau, Obertraun a Bad Goisern,vás nadchne. Těžba soli se zde datuje až do střední doby bronzové, kdy se stala základem prosperity zdejších obyvatel. Objevte také tuto půvabnou architekturu s charakteristickými dřevěnými ornamenty a nechte na sebe dýchnout kus historie.
Neusiedler See (Neziderské jezero) Neziderské jezero je největším jezerem ve Střední Evropě. Vzájemně se zde setkávají pustiny i pásma rákosí, v okolí se rozprostírají vinice. Rakousko-maďarská pohraniční oblast se rozkládá od nížiny přes jezero s obřími pásy rákosí až po malé osady, nádherné vinohrady a rozlehlé pastviny, na kterých se pase šedý skot a bílí osli. Najdete zde archeologické památky, vápencové lomy, antické svatyně, typické podlouhlé statky a zámky, kteří jsou svědky působivé historie zdejšího osídlení . Neziderské jezero je odnepaměti místem, kde se střetávala řada kultur. Staré město Vídně Bezpochyby za návštěvu stojí také Staré město Vídně. Patří k nejmalebnějším památkám Evropy. Nezapomeňte na zpáteční letenky za výhodnou cenu. Navštívit můžete barokní chrám sv. Štěpána, Hofburg, Státní operu nebo například muzeum historie umění. Nezapomeňte na výborné jídlo, lahodnou kávu a nespočet malebných kaváren.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.