Za golfem do Estonska

Datum: 26. 05. 2016

Zdejší golfové hřiště je považováno za jedno z nejlepších v Estonsku a patří mezi nejprestiznější Top 100 golfových evropských hřišť. Nachází se zde osmnácti jamkové mistrovské hřiště Sea Course a 9-ti jamkové Stone Course, které je vybudované na místě starého archeologického naleziště.
Hřiště Stone Course je bez vody a vodních překážek, ale je poměrně složité. Sea Course je naopak skutečným mistrovským dílem, kde do hry vstupují důležité faktory, například vítr, vysoká tráva a voda. Toto hřiště se vine harmonicky podél pobřeží Baltského moře a deltě řeky Jägala. Obě hřiště navíc harmonicky zapadají do okolní krajiny a poskytují golfovým nadšencům to nejlepší zázemí pro svůj oblíbený sport. Hřiště najdete pouhých 15 minut jízdy od mezinárodního letiště v Tallinnu. Klub má ideální polohu a je proto přístupný ze všech hlavních měst v Evropě. Klub se pyšní moderní klubovnou s panoramatickým výhledem na obě hřiště v dáli s deltou řeky Jägala.

Saaremaa golf course
V Estonsku si můžete zahrát golf také přímo na největším ostrově Estonska Saaremaa ostrově, vedle středověkého města Kuressaare se nachází jedna z předních golfových destinací v celém Pobaltí. Hřiště Saaremaa poskytuje skvělou příležitost spojit nejvyšší úroveň golfu s mnoha dalšími volnočasovými aktivitami a atrakcemi v Kuressaare. Užijte si zde slavné lázně i pláže, středověký hrad či historické centrum města v blízkosti golfového hřiště. Toto osmnáctijamkové hřiště je rovinaté s množstvím vodních překážek.

Rezervujte si ihned letenky do Tallinnu a nenechte si ujít perfektní zážitek při hře golfu. Bezkonkurenční ceny letenek najdete pouze u nás!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.