Z Wroclawi do Bruselu za 545,-Kč!

Datum: 28. 12. 2012
Nízkonákladová letecká společnost Ryanair pro Vás připravila akční let z Wroclawi do Bruselu za pouhých 545,-Kč!

V hlavním městě Belgie se rozhodně nebudete nudit.  Jistě vás uchvátí jeho náměstí Grand Place, najdete zde dominantní radnici, cechovní domy a Královský dvůr. K nejvyhledávanějším atrakcím patří fontána Manneken Pis, soška čůrajícího chlapce, kterému se mění oblečení podle ročních období. Sbírku jeho oblečků, můžete najít v místním muzeu.

Pokud cestujete s dětmi, můžete navštívit čtvrť Ixelles. Je to nejen krásné místo se secesními uličkami, ale najdete tu i dětské muzeum. Navíc vám v místním centru mohou děti pohlídat. Je pro ně vždy připraven program v podobě divadelního představení a nejrůznějších her.

Pokud vyrážíte do Bruselu za nákupy, jste tu správně. Luxusní butiky tu nejdete všude. Nejvyhledávanější je asi galerie Sv. Huberta nebo třída Luise, kde si můžete hodiny vybírat elegantní oblečení.

Stačí jen kliknout ZDE, nastavit datum odletu na 13.2 2013 a potvrdit rezervaci.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.