Z Prahy do Říma za 615,-Kč!

Datum: 19. 12. 2012
Letecká nízkonákladová společnost Wizz Air pro Vás připravila akční let z Prahy do Říma za 615,-Kč!

Řím, hlavní město Itálie patří k nejnavštěvovanějším místům vůbec. Je výstavou sochařství a architektury. Najdete zde nesčetně nádherných náměstí a nepřeberné množství míst, která stojí za vidění. Každý kdo Řím, město lásky navštívil, se do něj velice rád vrací.

K nejznámějším památkám patří nepochybně antické Koloseum a Vatikán, nejmenší stát světa. Neméně známé jsou Španělské schody nebo Fontana di Trevi vytesaná z mramoru. Turistů je v Římě mnoho po celý rok, ale nemusíte se bát předlouhých front. Chvilku si jistě počkáte, ale kolem 15-ti minut se dostanete ke každé památce. Navíc Pantheon, Bazilika sv.Petra nebo Forum Romanum mají vstup zdarma.

Pokud už Řím znáte a máte chuť se bavit, můžete navštívit místní diskotéku Testaccio, ale najdete tu spoustu dalších míst kde si dobře zatancovat, protože Italové hudbu milují. A také jsou filmoví fanoušci, v místních filmových klubech se promítá pravidelně a vstupné Vás vyjde na 5-7 Euro.

Stačí jen kliknout ZDE, nastavit datum odletu na 8.2 2013 a potvrdit rezervaci.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.