Z Prahy do Milána za 615,-Kč!

Datum: 18. 01. 2013
Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air pro Vás připravila akční let z Prahy do Milána za 615,-Kč!

Letadlo přistane na letišti v Bergamu, kde se můžete rovnou ubytovat. Je to malebné město na kopci a je rozdělené na dvě části, Bergamo Bassa moderní část, a Bergamo Alta historická část. Město je vzdálené asi 40 kilometrů od Milána.

A co dělat v Itálii, když ještě není takové teplo? Pokud máte rádi umění můžete navštívit Muzeo Poldi-Pezzoli, najdete zde rozsáhlé umělěcké sbírky, dále pak světově známé Teatro alla Scalla, divadelní sezóna začala už v prosinci. Nebo galerii Pinacotecca di Brera, zde se nachazí významná sbírka italských obrazů. Každou neděli se v Miláně konájí trhy, najdete je na náměstí Piazza Affari, kde seženete snad úplně všechno.

Asi každý ví, že italové milují noční život, pokud jste i vy přijeli za zábavou můžete navštívit nejznámější čtvrť Navigli nebo Brera, kde najdete spoustu kavárniček, barů a restaurací.

Teplota v Miláně se pohybuje kolem 7 stupňů Celsia, tak neváhejte a rezervujte si letenku ještě dnes. Stačí když kliknete SEM, nastavíte datum odletu na 25.1 2013 a můžete si balit na cestu.

 

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.