Z Prahy do Milána za 475,-Kč!

Datum: 16. 12. 2012
Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air pro Vás připravila akční let z Prahy do Milána za pouhých 475,-Kč!

Letadlo přistane na letišti v Bergamu, které je od Milána vzdálené asi 40 km. Pokud máte více času, můžete se tu rovnou ubytovat nebo si zajet zalyžovat do nedalekých Alp.

Miláno je hlavní město módy a designu. Pokud se chystáte na nákupy, určitě zavítejte do nejznámější pasáže Galleria Vittori Emanuele II. Najdete tu všechny přední italské módní značky jako Valentino, Versace, Armani a mnoho dalších.

Dáváte-li přednost památkám určitě navštivte Milánský Dóm. Asi nejslavnější gotickou katedrálu. Miláno je ale i plné kostelů a hradů, nejnavštěvovanější necírkevní hrad je Castello Sforzesco, také dřívější vězení.

Pokud se vydáte do Milána za kulturou za návštěvu stojí nejprestižnější divadlo operní a baletní scény, La Scala. Když zrovna nestihnete představení, můžete se podívat do jeho celoročně přístupného muzea.

Stačí jen kliknout ZDE, nastavit datum odletu na 28.1 2013 a potvrdit rezervaci.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.