Z Prahy do Bari za 615,-Kč!

Datum: 30. 12. 2012
Maďarská nízkonákladová letecká společnost Wizz Air pro Vás připravila akční letenky z Prahy do italského Bari za pouhých 615,-Kč!

Město Bari leží na pobřeží Jaderského moře, a je po Neapoli druhé největší město jižní Itálie. Křivolaké uličky Starého města nadchnou každého turistu. Přímo ve středu centra stojí úchvatná katedrála San Sabino a pár kroků od náměstí najdete např. Švábský hrad, nebo archeologické muzeum.

Pokud jste milovník umění je vaší povinností navštívit místní obrazárnu Pinacoteca na Lungomare N. Saura. A pokud patříte k milovníkům dobrého jídla, jste tu také správně. Na dobře upravené rybě si tu pochutnáte téměř v každé restauraci.

Pokud máte více času a chcete se porozhlédnout po okolí, za návštěvu nepochybně stojí Castellana Grotte, největší areál krápníkových jeskyní v celé Itálii. Zimy se bát nemusíte, teploty v lednu tu bývají kolem 12 stupňů Celsia.

Stačí jen kliknout ZDE, nastavit datum odletu na 26.ledna a potvrdit rezervaci.

 

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.