Z Milána do Tokia od 9 980,- Kč

Datum: 28. 09. 2012
Letecká společnost Alitalia nyní nabízí velmi výhodné letenky z Milána do Tokia.

Do Tokia se nyní můžete dostat s bezkonkurenčně nejlevnějšími letenkami od letecké společnosti Alitalia. Letět můžete z Milána od 15. 10. 2012 do 27. 3. 2013. Zároveň nyní Alitalia nabízí některé lety se slevou 20 %. Akce trvá do 30. 9. S rezervací tedy neváhejte ani minutu.

Do Milána se můžete dopravit s různými nízkonákladovými leteckými společnostmi. Přímo na letiště Milán Malpensa létá např. easyJet. Až do prosince se jedna cesta pohybuje okolo 600,- Kč.

Letenky můžete rezervovat přímo na italských stránkách společnosti Alitalia. Do pole pro slevový kupón uveďte PROMOFB. Pokud byste potřebovali s rezervací pomoci, volejte do cestovní agentury Sky+ (www.skyplus.cz) na 224 304 777 nebo pište na email travel@skyplus.cz. Heslo pro nákup zní: „letenkylevne“.

 

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.