Z Milána do Dillí od 8.812,- Kč

Datum: 17. 04. 2013

Našli jsme pro vás skvělou nabídku letenek na vánoční návštěvu Dillí. Pokud nechcete nechat nic náhodě a chcete si vánoční dovolenou naplánovat včas a za dobrou cenu, je tato nabídka určena právě pro vás! Zkuste letět z Milána, kam se snadno dostanete s nízkonákladovými společnostmi. Letenku z Milána do Dillí lze zakoupit již od 8.812,- Kč. K dispozici jsou různé termíny s odletem v prosinci a návratem v lednu. Můžete zkusit odlety 18. 12., 23. 12., 25. 12. nebo 30. 12. s návratem do Milána např. 3. 1., 7. 1., 10. 1., 17. 1. nebo 24. 1. (Příklad rezervace s odletem 25. 12. a návratem 10. 1. v našem vyhledávači). Cena platí do vyprodání míst.


Pokud byste potřebovali s rezervací pomoci, můžete se na nás kdykoliv obrátit na info@tripilot.com.

Pro inspirace k cestě po Indii se můžete podívat na tento cestovní itinerář http://www.tripilot.com/cs/trip/public/489tywgb2own

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.