Z Brna do Eindhovenu za 485,-Kč!

Datum: 03. 01. 2013
Letecká nízkonákladová společnost Wizz Air pro vás připravila akční let z Brna do Eindhovenu za 485,-Kč!

Eindhoven je město ležící na jihu Nizozemska, říká se mu metropole moderní architektury, a je velice rušné a plné mladých lidí. Turisté ho mají rádi pro jeho blízkost Amsterdamu.

V únoru, kdy ještě není takové teplo, zde můžete navštívit např. muzeum vozidel DAF, muzeum současného designu Desingnhuis, nebo první továrnu na lampy značky Philips. Za návštěvu stojí i muzeum moderního umění Van Abbemuseum, které se pyšní obrazy Picassa a mnoha dalších předních umělců.

Pokud jste přicestovali za nákupy, můžete navštívit De Heurel Galerii, nebo Piazza Centrum, nejznámější obchodní zónu. A pokud jste se přijeli pobavit, jste tu správně. Díky mladým lidem, je tu velice bujarý noční život každý den v týdnu.

Eindhoven se může pochlubit hlavním železničním uzlem. Místní vlaky vás dovezou téměř kamkoli. Vaše cestování po Holandsku může začít.

Stačí jen kliknout ZDE, nastavit datum odletu na 11.2 2013 a potvrdit rezervaci.

 

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.