Z Brna do Eindhovenu za 245,-Kč!

Datum: 11. 12. 2012
Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air pro Vás připravila na Štědrý den akční let z Brna do Eindhovenu za pouhých 245,-Kč!

Plánujete letos trávit Vánoce jinak? Eindhoven je nizozemské město ležící v provincii Severní Brabantsko. Čtvrtinu obyvatel zde tvoří cizinci a díky místní univerzitě je tu spousta mladých a přátelských lidí. Město je kosmopolitní a večerní život je tu velice bujarý.

Eindhoven asi nejvíce proslavil fotbalový klub PSV Eindhoven. Ale možná jste nevěděli, že se mu říká metropole architektury. Najdete zde např. muzea moderního umění, za vidění stojí věž Vesteda Toren, nebo budova Evulon, která svým tvarem připomína kosmický talíř.

Pokud se chystáte na půlnoční mši můžete navštívit místní kostel sv. Kateřiny. Jestliže je pro Vás Eidhoven jen začátkem cesty, jste tu správně. Místní železnice Vás doveze do všech významných měst v zemi.

Stačí jen kliknout ZDE, nastavit datum odletu na 24.prosince 2012 a potvrdit rezervaci.

 

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.