• Levné letenky >
  • Wizz Air slaví 8 let: 20% sleva pro všechny, ale chce to štěstí!

Wizz Air slaví 8 let: 20% sleva pro všechny, ale chce to štěstí!

Datum: 16. 05. 2012
Chcete si zaletět v létě k moři, či do velkých měst po Evropě? Ideální příležitost by byla teď, jelikož po včerejší slevě 20 % pro členy věrnostního klubu spustil Wizz Air tuto slevu pro všechny jako oslavu svých narozenin. Z Prahy se tak dostanete se slevou do Itálie, Španělska, Bulharska, Velké Británie a Nizozemska.

Problémem je, že maďarský low-cost podcenil dopad své slevy a již deset minut po půlnoci mu spadly servery náporem uživatelů, které sice ihned opravil, ale problém se opakuje během celého ráno i dopoledne. Při poslední kontrole mezi 10:30 - 11:00 nebyla možnost se dostat přes homepage do rezervačního systému. Takže rada pro cestovatele: trpělivost letenky přináší a věřte, že klávesnice, do které byste chtěli naštváním mlátit za to prostě nemůže...:-)

Letenky můžete také rezervovat přes www.brabec.eu

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.