Wizz Air: dnes sleva 20% na všechny lety

Datum: 13. 04. 2012
Maďarská low-costová airolinka Wizz Air dnes spustila 20% slevu na všechny své lety, a to pro všechny pasažéry, tedy nejenom pro členy jejich věrnostního klubu, jak tomu bylo včera. S Wizz Airem si můžete zaletět především do Itálie, kam létá na 5 letišť, Řím, Miláno, Bari, Benátky a Neapol. Stejně tak se nyní vyplatí kupovat lety do Španělska, na kterých se krom slevy projevilo i snížení tarifů do Barcelony a Madridu. Velkým lákadlem je také linka do Burgasu, kde se přistává kousek od pláže a Bulharsko je stále pro našince velmi levné. Pouze u letů do Londýna je dobrá kontrolovat i jiné dopravce, jelikož je možné, že i při slevě 20 % bude Wizz Air dražší, než například Easy Jet.

 

Rezervaci letenek od Wizz Airu můžete provádět například přes www.brabec.eu, kde nemusíte vyplňovat zdlouhavé formuláře a příjde Vám rovnou nezávazná rezervace letenky na e-mail.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.