Washington Dulles

Datum: 11. 10. 2009
Washington Dulles International Airport je veřejné letiště, které se nachází 40 kilometrů na západ od středu obchodní čtvrtě hlavního města Spojených států. Letiště slouží celému okolí a bylo pojmenováno po bývalém ministrovi zahraničí Johnu Foster Dullesovi. Svoji základnu na něm má letecká společnost United Airlines.

Letiště tvoří dva velké terminály, které se dále dělí na několik menších hal. Halu A a částečně i Halu C. mají kompletně ve svém užívání aerolinky United Airlines spolu se svými dceřinými společnostmi. Z nejvyužívanější Haly B pak mimo jiné odlétají letadla společností JetBlue Airways, Southwest Airlines, American Airlines, Delta Air Lines, Virgin America, British Airways, nebo Air France.

Kyvadlovou dopravu mezi centrem Washingtonu a letištěm Dulles International Airport zajišťuje autobusová společnost Washington Flyer Coach Service. Jízdenky si můžete zakoupit v příletové hale hlavního terminálu u východu číslo 4 – jednosměrný lístek stojí 10 dolarů, zpáteční 18 dolarů.

Cestující, kteří budou na letišti nocovat, mají k dispozici měkké sedačky s opěradly. Na letišti své služby provozují i autopůjčovny Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.