• Levné letenky >
  • Využijte ještě stále teplé letní dny ve Splitu!

Využijte ještě stále teplé letní dny ve Splitu!

Datum: 02. 09. 2015

Na plážích ve Splitu je vždy plno, není však divu, překrásné hebké pláže a průzračné moře je hlavním lákadlem turistů ze všech míst světa. Podmořský svět plný barev a typických mořských živočichů čeká na milovníky potápění.
Split ale také nabízí spoustu historických památek, které můžete během vaší dovolené navštívit. Nejznámější a nejzachovalejší stavbou je Diokleciánův palác. Prohlédněte si zde muzeum, chrám i katedrálu, nevynechejte ani skvostnou zvonici, pokud nemáte obavy z výšek. Nevynechejte Vrchol Marjan s nejkrásnějším parkem ve Splitu, odkud se vám naskytne velkolepý výhled na město a přilehlé ostrovy.
Byla by škoda nenavštívit splitskou zoologickou zahradu. Leží na kopci Marjan společně s přírodovědným muzeem. Jedná se o jednu z nejmenších ZOO na světě. Spatřit můžete vlky, medvědy, divoká prasata, pávy, plameňáky, a další domácí zvířata, například králíky, morčata, kozy, apod.
Historická část města Trogir s malebnými uličkami, městskou radnicí a katedrálou sv. Vavřince, nabízí celodenní výlet po románských a renesančních památkách, kterých je zde opravdu nespočet.
Romantický výlet do národního parku Krka bude perlou vašeho pobytu v Chorvatsku. Jedinečné scenérie celého parku budou pro vás nádherným zážitkem. Uvidíte zde soustavu krasových vodopádů, jezera i říční kaskády. Skalnatá krajina, kterou protéká řeka Krka, skalní rokle i soutěsky. Součástí národního parku je také klášter Visovac uprostřed stejnojmenného jezera. Největším zážitkem budou při vaší procházce Skradinské vodopády padající z výšky až 46 metrů!
Vychutnejte si tu správnou atmosféru dávné historie bez zástupů zvídavých turistů a navštivte Kaštel Štaflič nedaleko města Trogir, poblíž Kaštel Stari stojí nejstarší stavba celé soustavy s názvem Kaštel Novi.

Dovolená na pláži za neskutečně nízké ceny za letenku čeká právě na vás! Rezervujte včas svá sedadla v letadle, a leťte za sluníčkem do Splitu.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.