Vyrazte na "Ostrov legend"

Datum: 31. 12. 2015

Přibližně 30 km od pobřeží se nachází skvostné souostroví Langkawi. Hlavní ostrov je obklopen několika dalšími malými ostrovy a ostrůvy. Ostrov Langkawi je nazýván „Ostrovem legend“. Podle staré malajské legendy jsou ostrovy místem odpočinku bájného ptáka Garudy, který na svých křídlech nosil boha Višnu. Zapůsobí na vás až téměř mystická krása těchto ostrovů.
Hlavní ostrov Palau Langkawi je skutečným snem milovníků cestování, svou krásou je proslaven po celém světě. Zaslouženě patří mezi několik nejatraktivnějších rekreačních středisek s bezchybnými plážemi a turistickými stezkami. Kromě luxusních hotelů zde najdete i starší chrámy. Navštívit můžete krokodýlí farmu, Batik village, ujít si nenechte velké mořské akvárium, vodopády a odpočinek svěřte nádherným plážím, z nichž ty nejznámější jsou na severu a na západě.
V hlavním městě Kuah najdete všechny vymoženosti civilizace.
Nejznámější památkou na ostrově je hrobka princezny Mahsuri. Deska z bílého kamene sem každoročně láká několik tisícovek turistů z celého světa.
Podnikněte výlety motorovým člunem po okolních ostrůvcích – „Island Hopping Tour“. Tento výlet bude patřit k vašim velkým zážitkům, krása ostrůvků je neskutečná a fotografie, které zde pořídíte, budou obdivovat nejen vaši známí. Výlety můžete využít i ke koupání. Na některých z ostrůvků zcela určitě potkáte drzé opičky, buďte proto obezřetní!

Mezi další ostrovy, které stojí za návštěvu, patří Pulau Dyang Bunting, který je proslulý nádherným stejnojmenným sladkovodním jezerem. Jezero je obklopeno četnými skalami a džunglí. Legenda praví, že zdejší voda má kouzelnou moc vyplnit bezdětným ženám jejich touhu po dítěti. Stačí se prý v jezeře vykoupat.
Langkawi je také místem výhodných nákupů - duty-free. Velmi levně zde nakoupíte přírodní produkty a batiku.

Letenky levně do Langkawi zakoupíte pouze u nás! Využijte naší jedinečnou nabídku, letenky do Malajsie nyní za výjimečné ceny!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.