• Levné letenky >
  • Vypravte se v létě k Severnímu moři. Uchvátí vás nedotčená příroda

Vypravte se v létě k Severnímu moři. Uchvátí vás nedotčená příroda

Datum: 29. 04. 2016

Nepatříte mezi ty, kdo se rádi ve čtyřiceti stupňovém vedru opalují u moře? Vyrazte si na skvělou dovolenou k Severnímu moři. Uchvátí vás naprosto nedotčená příroda a příjemné klimatické podmínky. Vyrazit můžete na Východofríské ostrovy, které náleží Německu.

Národní park Dolnosaské mělčinové moře
V oblasti mezi Holandskem a ústím řeky Vezery do Severního moře se rozkládá národní park Dolnosaské mělčinové moře. Je vzdálen asi 90 km od Německé pevniny. Obklopují jej ostrovy Norderney, Langeoog, Borkum, Juist, Wangerooge, Spiekeroog a Baltrum. Každý z nich je něčím výjimečný a má jiné kouzlo.

Juist

Ostrov má nádhernou čistou přírodu i klima. Nejsou zde vozy. Zdejší obyvatelé se spoléhají na koňský povoz, kola, kárky a další bezmotorová vozítka. Energie se zde vyrábí pouze z obnovitelných zdrojů a obce na tomto ostrově mají své mikroelektrárny.

Borkum

Nejbližší ostrov k Nizozemsku je Borkum. Jeho klima je úžasné pro všechny, koho trápí nejrůznější alergie, je nejnavštěvovanější turisty. Má rozlohu 35 km čtvrečních a je největším ze 7 východofríských ostrovů a najdete zde od wellness po turistiku a kulturní akce. Líbit se vám zde bude na 25 km dlouhé pláži s bílým pískem.

Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, kde strávit letošní dovolenou. Jednoduše si zarezervujte letenky a jeďte do Německa. Na ostrovech vás bude bavit jejich osobní kouzlo, příjemní obyvatelé, celá řada zážitků. Pročistíte si hlavu a odpočinete si od svých každodenních starostí. Fascinující německá příroda vám přinese mnoho zajímavostí. Ubytování není nijak drahé, můžete se ubytovat v hotelech, penzionech i naprostém soukromí.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.