• Levné letenky >
  • Vyměňte letos české hory za alpské lyžování (část II.)

Vyměňte letos české hory za alpské lyžování (část II.)

Datum: 25. 11. 2015

Stejně jako Rakousko a Švýcarsko, je i Itálie a Francie rájem lyžařů. Jedinečné tratě a sjezdovky vám zaručí dny strávené milovaným lyžováním.
Jistě si vyberete z našich tipů na lyžování v Evropě i vy!

Vyzkoušejte si na vlastní kůži stát na startu závodu Světového poháru mužů v obřím slalomu na slavné Gran Rise. V krásném italském lyžařském středisku Alta Badia v Jižním Tyrolsku se nachází trať Gran Risa, je dlouhá necelých 1,3 km a zdolává převýšení 448 metrů.

Na severu Itálie ve středisku Plose najdete sjezdovku Trametsch. Je 9 km dlouhá a příjemně členitá se zajímavým profilem, zdolává převýšení 1400 metrů. S trochou zručnosti Trametsch sjede i začínající lyžař. Ze sjezdovky je úžasný výhled na štíty Dolomit a Brixen.

V samém srdci Dolomit v údolí Val Gardena v Jižním Tyrolsku se nachází 10,5 kilometru dlouhá sjezdovka La Longia. Perfektní lyžování a také úžasné výhledy právě na Dolomity čekají zde jen na vás. Začátek tratě je na vrcholu Secedy, odkud spadá v mírných zatáčkách až k Cuca Saddle. Tohle lyžování stojí za to! Projíždí se kolem skal se zářivými vodopády a ledopády. Tuhle sjezdovku bez větších potíží zdolá každý lyžař.

Zasněžená Francie je nádherná.

Sjeďte si slavné Vallée Blanche v Chamonix, to je snem snad každého lyžaře. Zde na vás čeká 20 km dlouhý sjezd volným terénem, kde trať klesá o 2700 výškových metrů. Výhledy jsou zde prostě nepřekonatelné. Uprostřed sjezdu se zastavte na čaj v horské chatě Requin Hut. Trať je sjízdná i pro středně pokročilé lyžaře.

Lyžování s dětmi
13 km dlouhý sjezd s převýšením 2205 metrů ve středisku Les 2 Alpes zdolá takřka každý lyžař i se svými dětmi. Tato jedna z nejdelších alpských tratí vede z nejvyššího bodu ledovce v nadmořské výšce 3500 m do malé vesničky Mont de Lans, která leží až pod úrovní zmiňovaného hlavního ubytovacího střediska Les 2 Alpes.

Letenky do Itálie i Francie rezervujte z tepla domova již nyní, užíjte si zimní dovolenou plnou lyžování v nádherné krajině! Nejlevnější letenky zakoupíte pouze u nás!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.