• Levné letenky >
  • Vydejte se na letecké Adventní trhy a zájezdy do Evropy

Vydejte se na letecké Adventní trhy a zájezdy do Evropy

Datum: 26. 11. 2015

Rakousko

Salzburg v čase Adventu

Prožijte nezapomenutelné zážitky a vánoční inspiraci, všechna zdejší městečka žijí adventními trhy a jedinečnou vánoční, kouzelnou atmosférou. Každé má svůj vánoční symbol, z nichž nejznámější je obří lucerna v St. Wolfgangu. Velice nádherný zájezd do Horního Rakouska, kde uvidíte to nejlepší, co tato oblast v předvánočním čase nabízí. Vychutnejte si nezapomenutelnou atmosféru města Steyru, kde podle tradice bydlí Christkindl (Ježíšek). Během dne můžete na náměstí potkat živého Christkindla, za návštěvu zde stojí také zdejší muzeum Vánoc s největší sbírkou
historických vánočních ozdob na světě (i z Čech). V blízkosti Steyru se nachází městečko Steinbach s  proslulým, největším rakouským adventním kalendářem a unikátním Domem jesliček.

Skvostná Adventní Vídeň
Návštěvy vánočních trhů u vídeňské radnice jsou to nejkrásnější, co v předvánočním čase můžete zažít, když se celá zahalí do kouzelného vánočního kostýmu a nejkrásnější svátky v roce tak pro vás začnou o pár dní dříve.

Německo
Romantický advent v jižním Bavorsku
Udělejte si čas k návštěvě vánočních trhů, které se konají na náměstí Kapellplatz a jsou označovány jako jedny z nejkrásnějších v Německu, a neopomeňte ani adventní trhy na zámku Tüssling.
Také nedaleké městečko Berchtesgaden se pyšní adventními trhy na historickém náměstí i v areálu zámku.

Kouzelný Advent v Drážďanech
Ihned po příletu do Drážďan si prohlédněte centrum města a překrásné adventní trhy, z nichž nejznámější je štólový trh. Ten je dokonce nejstarším
vánočním trhem v Německu, který se zde koná již od roku 1434.

Největší berlínské trhy
Věnujte dostatek času k návštěvě adventních trhů na náměstí Gendarmenmarkt, největší jsou „Velké berlínské trhy“, které se táhnou od Alexanderstrasse až k náměstí Alexanderplatz.

Mezi další Adventní perly jednoznačně patří Norimberk, Bamberk a Rothenburg.
Velice lákavé jsou adventní letecké zájezdy do Londýna a Milána. Londýnský Hyde Park se v čase Adventu mění na zimní království s velkým vánočním trhem, v Miláně se nechte zlákat k nákupu zajímavých a nevšedních vánočních dárků, například na Světovém řemeslnickém veletrhu.

Nejlevnější letenky do Rakouska i Německa rezervujte již nyní u nás, nenechte si ujít ty nejkrásnější a nejkouzelnější Adventní trhy u našich sousedů!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.