Vezměte se v Thajsku

Datum: 30. 11. 2015

Vyměňte obřadní síň za exotické pláže a romantickou večeři na pláži za svitu hvězd. Cestovní kanceláře aktualizují a rozšiřují nabídku svatebních obřadů v exotice. Nejoblíbenější je Thajsko. Brát se v daleké zemi má své výhody. Vyhnete se předsvatebnímu stresu, nemusíte se dohadovat, koho pozvete a koho ne. Svatba v Thajsku je ideální volbou pro snoubence a jejich nejbližší. Místo svatební róby postačí šortky a tričko, čistě bílé letní šaty. Po obřadu si dopřejte masáž nebo romantickou večeři.

V cizině sňatek uzavírá 3 500 párů ročně. Svatba v Thajsku a dalších exotických zemích je především doménou mladých. Mezi místa, kde se můžete vzít patří Mauritius, Thajský ostrov Ko Samui a další malé romantické ostrůvky. Zvolit si můžete také svatební obřad s cestovkou nebo na vlastní pěst, kdy si pořídíte levně letenky a ubytování. Pokud zvolíte svatbu s CK, organizace vašeho obřadu bude především na cestovce. Vy se nemusíte o nic starat.

Na obřad je potřeba mít letenky, dopravu na obřad, ubytování, dokumenty k uzavření sňatku. V Thajsku můžete mít i tradiční thajskou svatbu, kdy svatební obřad probíhá v budhistickém duchu, za účasti mnichů s řádnou květinovou výzdobou. Nevěstu oblékne stylista, učeše kadeřník. Šaty budou také tradiční thajské. Cestovní kancelář vám může zařídit dort, sekt a program následující po obřadu či romantický výlet jako překvapení pro novomanžele.

Ostrov Ko Samui má přezdívku ostrov lásky a patří mezi skutečně populární destinaci pro vaši svatbu. 100 km dlouhý ostrov s 2,5 miliónů palem vás nadchne. Můžete zde strávit také vánoční svátky a oslavit příchod Nového roku. Nezapomeňte si zarezervovat levné letenky a splňte si svůj sen v podobě sňatku na pláži jen se svědky. Čeká na vás romantika, nádherný hotel i panensky čistá příroda.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.