Verona

Datum: 11. 10. 2009
Veronské letiště Catullo Villafranca leží pět kilometrů jihozápadně od centra tohoto města. V roce 2007 letiště odbavilo 3 510 259 cestujících, tedy o půlmilion víc, než v roce předchozím. Celkově se jedná o třetí největší charterové letiště v Itálii, které bylo původně postaveno pro armádu.

Všem cestujícím slouží jeden terminál, který je rozdělen na příletovou a odletovou část. Několik desítek leteckých společností z něj provozuje pravidelné linky do destinací v Evropě, Asii i Africe. Mezi nejdůležitější aerolinky patří Livingston Energy Flight, Neos, Thomson Airways, Meridiana, Air Italy, Blue Air, Tunisair, nebo Windjet.

Z veronského letiště jezdí až na nádraží ve dvacetiminutových intervalech speciálně vypravované autobusy. Ve směru z nádraží na letiště jezdí od 6:10 do 23:10; v opačném směru od 6:35 do 23:35. Ze vzdálenějších měst vás na letiště dovezou vlaky dopravce Trenitalia.

Své služby na veronském letišti poskytují i autopůjčovny Hertz, Avis, Alamo, Budget Dollar, National Sixt a Thrifty Eurocar.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.