Velikonoce v Benátkách

Datum: 15. 03. 2016

Rádi se kocháte památkami a romantickými městy? Tak si objednejte letenky do italského města Benátky, ať už s přítelem nebo přáteli, můžete strávit romantické Velikonoce v tomto nádherném městě.V Benátkách se můžete projet na gondolách nebo si udělat výlet na lodi, uděláte nejlépe, když si koupíte dvanáctihodinovou, celodenní nebo i vícedenní jízdenku na loď, která zde funguje jako MHD.

Nachází se zde i několik veledůležitých muzeí a galerií z historie celého lidstva. K ubytování doporučuji využít romantické hotýlky umístěné co nejblíže k hlavní části Benátek a ubytovat se alespoň na 3 dny.Krásných památek je hodně, ale v jediném dni nestihnete příliš krásného.
Město je na vodě a je velmi romantické. Náměstí Piazza San Marco je jedno z prvních nejnavštěvovanějších části je tam rušno a romantika.

Během pobytu v Benátkách se nezapomeňte pokochat Úžasnou Laguno a návštěvou
Benátského karnevalu který vás jistě zaujme.
A nejen vás a vašeho přítele ale i děti zaujme kouzlo města na vodě které
si říká Benátky. Město je také známé kanály- významný je Canal Grande který protéká napříč celým městě a spojuje vlakové a autobusové nádraží a přístav s Náměstím sv.
Marka.

Jestli toužíte po něčem opravdu romantickém neměli byste zanedbat
projížďku skrz úzké kanály mezi historickými domy. Nezapomeňte si včas zarezervovat levné letenky na letiště Treviso.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.