Vánoční trhy v exotice

Datum: 27. 11. 2015

Také Polsko vyniká skvostně zdobeným Adventním časem, vánoční trhy v Krakově a Wieliczce nabízí jedinečný čas strávený nákupem netradičních vánočních dárků právě v těchto nádherných polských městech. Kromě polských specialit zde uvidíte i proslulé krakovské jesličky.

Vyrazit však můžete i do vzdálenějších částí Evropy, kde jsou Adventní trhy provoněné trochou exotiky, například španělská města Madrid a Toledo v adventním čase s bohatou vánoční atmosférou, betlémy a slavnou historií měst s uměleckými poklady.

Vydejte se i na perfektní eurovíkend do hlavního města Nizozemí – Amsterdamu. Město, které v tomto kouzelném předvánočním čase nadchne každého, bez rozdílu věku.

Také v zemích Beneluxu slaví Advent po svém
Úzké uličky historických měst Luxemburk, Valkenburg, Brusel, Bruggy, Amsterdam, náměstí zářící
spoustou světel, všude kolem vůně vánočního cukroví, tradiční umělecké výrobky, nádherné vánoční trhy plné netradičních dárků, vánoční nálada je zde vidět na každém kroku!

Je libo nákup dárečků ve městě s tisíciletou historií?
Vánoční Řím
Prožijte advent v Římě, kde se ponoříte celou duší
do slavnostní nálady města, slavný vánoční trh na Piazza Navona nabízí k ochutnání neméně slavné Pandorro nebo Torrone, a tu pravou vánoční atmosféru poznáte u baziliky sv. Petra.

Adventní víkend v Milánu
Milano je známé jako město kostelů, ale také zářícími vánočními trhy u zámku Castello Sforzesco, čekají zde na vás i umělecké poklady metropole, a netradiční Vánoční trhy řemesel.

Orientální Advent musíte zažít!
Předvánoční Istanbul
Adventní čas v Istanbulu, kde trhy v adventním čase nabízí tradiční vánoční nákupy zpříjemněné exotikou dalekého Orientu.

Zpříjemněte si hektické předvánoční období poklidnou atmosférou, mnohdy až pohádkově krásné vánoční trhy zářící spousty světélkami, vás příjemně naladí na čas vánoční. Letenky do celého světa zakoupíte pouze u nás již nyní a za bezkonkurenční ceny!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.