Valentýn v Amsterdamu

Datum: 14. 01. 2016

Amsterdam je překrásné, romantické město, proslulé coffeeshopy, spoustou cyklistů proplétajícími se davy lidí, a také nespočetnými vodními kanály linoucími se mezi tradičními holandskými domy.

Užijte si víkend, navštivte Amsterdam! Hlavní město Nizozemska přiláká denně tisíce turistů ze všech koutů světa.
Svou milovanou partnerku vezměte na skvělé večeře do místních restaurací, proveďte ji městem a poznejte spolu nádhernou architekturu a podívejte se do míst, která vyzařují mnoho romantiky.
Mezi místa, která stojí za vidění je především Dam square, kterému dominuje Royal Palace, nevynechejte ani malebnou čtvrť Jordaan. Ve městě najdete i několik holandských větrných mlýnů.
Amsterdam nabízí muzea s nádhernými expozicemi a galerie. Nejnavštěvovanějšími muzei jsou Rijksmuseum, Van Gogh Museum a Dům Anny Frankové. Zajímavé expozice nabízí i Sex Museum nebo Erotisch Museum.
Chcete-li si město opravdu užít, půjčte si kolo a projeďte se ulicemi nebo si zaplaťte plavbu lodí. Budete mít na co vzpomínat!

Nejlevnější letenky do Amsterdamu hledejte jedině u nás, garantujeme vám nejnižší ceny na trhu letenek!

A kam se ještě vydat na svátek sv. Valentýna? Milovníci Itálie zamiřte do Benátek, úchvatná je také Florencie či Milán.
Nebo připněte k tisícům dalších i ten váš zámek lásky na most Pont des Arts v Paříži.
Pokud si potrpíte spíše na exotická místa, Srí Lanka bude to skvělou volbou, nebo vybírejte z našich předchozích tipů na úžasný pobyt v zahraničí, které pro vás denně aktualizujeme.
U nás si vybere každý, navíc zde najdete letenky za bezkonkurenční ceny, využijte této jedinečné šance a zamiřte na sv. Valentýna do míst, o kterých jste dosud pouze snili!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.