V Australia

Datum: 20. 09. 2009
V Australia je obchodní značka aerolinek Virgin Blue International Airlines, které létají pouze na dálkových tratích. Své sídlo mají v Sydney a jejich vlastníkem je uskupení Virgin Blue Holdings Limited.

Letecká společnost byla založena v roce 2007, když zástupci aerolinek Virgin Blue přišli s návrhem létat z Austrálie sedmkrát týdně do Los Angeles či San Francisca. Tyto destinace byly zvoleny zcela záměrně, neboť prý patří mezi ty nejvýdělečnější. Nyní již mezi destinacemi nechybí například New York, Boston či Washington D. C. a v brzké době by se mohlo létat i do Japonska či do Jihoafrické republiky.

V Australia pro své časté zákazníky provozuje věrnostní program Velocity Rewards. Zároveň je spolu s Air Canada jedinou leteckou společností na světě, která na transpacifické lety používá letoun Boeing 777. Při rezervaci letenek si u této společnosti můžete vybrat celkem ze tří letových tříd – základní International Economy Class, o něco vyšší International Premium Economy Class a nejluxusnější International Business Class.

Australské aerolinky ze skupiny Virgin v současné době létají do těchto měst:

  • Austrálie: Australia Country Guide, Adelaide, Albury, Ballina/Byron, Brisbane, Cairns, Canberra, Coffs Coast, Darwin, Fraser Coast, Gold Coast, Hamilton Island, Hobart, Launceston, Mackay, Melbourne, Perth, Rockhampton, Sunshine Coast, Sydney a Townsville

  • USA: Los Angeles, San Francisco, New York, Seattle, Vancouver, Atlanta, Orlando, Portland a Minneapolis


Letka společnosti V Australia se skládá ze třech strojů Boeing 777-300ER pro 361 pasažérů, přičemž další čtyři letouny stejného typu již mají aerolinky objednány.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.