Užijte si s dětmi jarní prázdniny

Datum: 05. 02. 2016

Vydejte se se svými dětmi na jedinečnou exkurzi na Letiště Václava Havla v Praze, která se koná již od 1. února 2016 a potrvá až do 15. března 2016 i ve všední dny mimo pondělí. Uvidíte start a přistání letadel, představí vám odbavování letadel, dokonce i jejich odmrazování před startem.
Jako návštěvníci při prohlídce projdete také bezpečnostní kontrolou, poté se budete projíždět po letištních plochách a sledovat celý postup na letišti počínaje odbavením letadel.

Všechny exkurze si však na daný termín předem rezervujte!

Pro návštěvníky jsou připraveny různé trasy, z nichž nejzajímavější je trasa č.2, kde budete autobusem projíždět kolem letadel, navštívíte Záchrannou požární stanici, seznámíte se se všemi činnostmi spojenými před odletem i po příletu letadla, vstup vám bude umožněn také do části letiště, kde se odbavují nákladní letadla. Trasa této exkurze je určena pro všechny věkové kategorie.

Trasa č.5 pak zahrnuje provoz na plochách letiště i nahlédnutí do hangáru F, kde jsou společností ČSA Technics prováděny generální prohlídky a opravy letadel, zblízka tak můžete pozorovat precizní práci leteckých mechaniků a dozvíte se praktické informace o tom, co vše se musí kontrolovat a jak často jsou prováděny revize, a spoustu dalších zajímavostí o letadlech, převážně uslyšíte o letadlech typu B737, A319, A320 a vrtulových ATR. Tato exkurze je doporučena pro děti od 6 let. Neseďte doma a s celou rodinou si užijte perfektní den plný hodnotných informací a zážitků, spatříte zblízka známé modely letadel, ale i mnoho dalších zajímavostí a profesí.
Již pro vás nebude problém letět na dovolenou letecky, sledujte každý den naše úžasné tipy na perfektní dovolenou a cestujte s námi za bezkonkurenční ceny!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.