• Levné letenky >
  • Ušetřete stovky korun při nákupu letenek od ČSA díky jednoduchému triku!

Ušetřete stovky korun při nákupu letenek od ČSA díky jednoduchému triku!

Datum: 10. 08. 2010
Je to k nevíře, ale na serveru LetenkyLevně.cz doposud nevyšel jediný tip na levné letenky od ČSA! Tak to pojďme alespoň částečně napravit a ukažme si jednoduchý trik, díky kterému můžete při nákupu ušetřit stovky korun!

Jeho podstata spočívá v tom, že při nákupu letenky ze zahraničí (ideálně z USA) neplatíte servisní poplatek. Celý proces si ukážeme na jednoduchém příkladu, kdy koupíme letenky do Londýna. Za standardní objednávku "z České republiky" zaplatíte celkem 7 142 Kč, z toho 490 Kč činí servisní poplatek.

Pro zvětšení obrázku na něj klikněte. Ale raději si předtím sedněte, ať se vám z těch cen neudělá nevolno.

A nyní přichází ten okamžik, kdy si cenu snížíte. Klikněte na tlačítko "Předchozí stránka",přeneste se v myšlenkách třeba do Miami a u kolonky "Místo prodeje" vyberte USA. Popřípadě opět vyplňte cílovou destinaci a pak klikněte na "Další".

A vida, servisní poplatek je nula. Když si navíc přepočtete částku z dolarů na koruny, zjistíte, že úspora je ještě vyšší! Dle aktuálního kurzu ušetříte díky tomuto jednoduchému triku jen na této letence 628 Kč!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.