• Levné letenky >
  • Upřednostňujete Blízký východ před jinými destinacemi?

Upřednostňujete Blízký východ před jinými destinacemi?

Datum: 21. 08. 2015

Upřednostňujete Blízký východ před jinými destinacemi? Láká Vás poznat něco nového? Rezervujte si letenku za skvělou cenu do velmi atraktivního města Tel Aviv v Izraeli.

Mezi lukrativní místa tohoto skvostného města patří pláže, kavárny, obchodně-zábavní centra a památky, díky nimž je Tel Aviv oblíbeným cílem turistů.
Podobně jako některá americká města, je Tel Aviv označován jako město, které nikdy nespí. Noční život je zejména v oblasti plážových promenád, na kterých se nachází mnoho barů a nočních klubů. Pokud tedy chcete strávit čas v této izraelské destinaci, určitě se nudit nebudete.
Jako milovníci dobré kuchyně uvítáte množství „suši restaurací“, kde Vám nabídnou širokou nabídku druhů suši.
V Tel Aviv se nacházejí tři z největších muzeí Izraele, a jedním z nich je Erec Jisra'el s expozicí archeologických a historických dějin země.
Izrael je země nabízející, spíše než poznávací pobyty, kulturní zážitky. Najdeme zde totiž několik divadel, z nichž Heichal Hatarbut nabízí až 3000 míst k sezení, a sídlí zde i izraelské národní divadlo Habima.
Každý den se ve městě konají operní a klasická hudební vystoupení. Populární místo pro pořádání pop rockových koncertů je často využíván největší park Jarkon.
Pokud si přesto potrpíte spíše na odpočinek a relaxaci, využít můžete zdejší několik km dlouhé písčité pláže, nádherné azurové moře, otevřený obzor, slunce a spousta příjemných lidí. Pláže v Tel Aviv jsou ideální místem pro strávení Vaší dovolené.
Tel Aviv patří k velmi svobodným a otevřeným místům a v současnosti patří mezi nejpopulárnější, nejlepší a nejpřátelštější G/L destinacím na světě. Překvapte svého partnera a vezměte ho na luxusní dovolenou plnou zábavy. V Tel Avivu nejsou neobvyklé ani svatby. Máte jedinečnou příležitost vstoupit do registrovaného svazku či o něj požádat Vašeho miláčka třeba na zdejší překrásné pláži.

Využijte jedinečné nabídky a poleťte s námi do exkluzivní části Izraele, města Tel Aviv, za bezkonkurenčně nízké ceny!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.