• Levné letenky >
  • Top nejoblíbenější destinace pro dovolenou 2016

Top nejoblíbenější destinace pro dovolenou 2016

Datum: 11. 06. 2016

Madeira
Nechcete cestovat příliš daleko a přitom chcete navštívit krásnou exotickou zemi? Madeira je nejlepší volbou. V roce 2015 byla vyhlášena nejlepší ostrovní destinací světa. Každý návštěvník si zde najde to svoje. Jsou zde obrovské pláže, vysoké hory i malebné rybářské vesničky.

Kanada
Můžete vyrazit na roadtrip na Vancouver Island, kempovat v horách či trávit dny na svazích. Kanada je místem s nádhernou panenskou přírodou. Milovníci lyžování zde zažijí více než při lyžování v Krkonoších několik sezón po sobě.

Indonésie
Na Bali najdete místa, kam se nepodívá příliš mnoho turistů. Je to místo, které vám přiroste k srdci a budete se tam chtít vrátit znovu. V Indonésii můžete jezdit na skútru, ochutnat místní kuchyni, vypravit se do pralesa nebo surfovat na mořských vlnách. Země je levná a má snadno dostupný internet, což vám umožní odtud také pracovat.

Island
Je místo s obrovskou koncentrací přirodních divů. Jsou zde stále činné sopky i obrovské ledovce, lávová pole, nádherné polární lišky nebo horké prameny. Island ročně navštíví tisíce turistů.

Ladakh
Oblíbená trekařská destinace, nacházející se v Indii Ladakh, vám nabídne nespočet zážitků. Navštívit můžete tuto destinaci v létě i v zimě. Počítejte v zimě s obrovskými mrazy, kdy na řece jsou tlusté vrstvy ledu.

Súdán
Netradiční africkou destinací je Súdán. Jedná se o pouštní zemi, jejíž hlavní dominantou je řeka Nil. Můžete navštívit pyramidy a mnoho památek, o kterých se nikde moc nepíše. Počítejte se složitou byrokracií při příjezdu do Súdánu. Na každém rohu můžete ochutnat vynikající čaj, sladké koblížky zalabiya a svézt se můžete v krásně zdobených autobusech. Víte už která země je pro vás nejvhodnějším místem pro návštěvu? Letenky za výhodné ceny na vás čekají!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.