• Levné letenky >
  • Top chorvatské destinace pro dokonalou rodinnou dovolenou

Top chorvatské destinace pro dokonalou rodinnou dovolenou

Datum: 16. 06. 2016

Přinášíme vám přehled top 7 destinací v Chorvatsku, kam můžete vyrazit s malými i většími dětmi. 1. Makarská riviéra
Makarská riviéra je ve Střední Dalmácii nejoblíbenějším a nejznámějším letoviskem. Je zde více než 60 km oblázkových pláží. Najdou se zde i písečné pláže a pozvolný vstup do moře. Luxusní hotely, rodinné apartmány, pláže s promenádami a kvalitními restauracemi jsou jedním z důvodů, proč vyrazit na Makarskou riviéru.

Riviéra Cvikrenica
Crikvenická riviéra je místem vhodným pro rodinnou dovolenou. Nečekejte zde mraky turistů, ani nápor slunečních paprsků. Leží asi 37 km od města Rijeka. Leží u potoka Dobračina, kdy nánosy písku z potoka daly základ písečné pláži. Pláž je v některých místech upravena pro osoby se sníženou pohyblivostí a malé děti. Je zde od 8 do 17 hodin vybírán poplatek 15 Kun pro dospělé, 8 Kun pro dítě. Můžete zde vyzkoušet řadu sportů nebo navštívit obří akvária.

Zaton, Zadar
Nejkrásnější pláže najdete právě v této destinaci. Je zde bohaté kulturní i sportovní vyžití, vstupy na pláž jsou upravené u známějších pláží. V hotelech nechybí animátoři, kteří připravují programy dětem i dospělým. Většina pláží je střežená stráží. Nechybí označení modrou vlajkou.

Lopar, ostrov Rab
Na Lopar se dostanete trajektem. Je zde největší evropská pláž Rajska plaža s 1,5 km jemného písku a pozvolným vstupem do moře. Letovisko je perfektním místem pro rodiny s dětmi. Nechybí tobogány, skluzavky a romantické večerní procházky.

Baška, ostrov Krk
Milovníkům klidné dovolené doporučujeme Bašku. Toto místo má významnou historickou tradici, související s českými občany. Jsou zde písečné a oblázkové pláže. V délce 2 km kolem městečka se táhne Vela Plaža. Je zde nespočet barů a restaurací, tobogány, skluzavky. Pláž je oceněna modrou vlajkou.

Vybrali jste si destinaci, kam se s rodinou letos vypravíte? Levné letenky do Chorvatska na vás už čekají.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.