• Levné letenky >
  • TOP 10 největších letišť na světě - Evropa, Asie

TOP 10 největších letišť na světě - Evropa, Asie

Datum: 26. 12. 2015

Letiště Heathrow je největší letiště ve Velké Británii nacházející se 24 km od centra Londýna. Patří mezi nejdůležitější a nejvytíženější letiště na světě. Je hlavní základnou aerolinií British Airways, BMI a Virgin Atlantic. Letiště má dvě hlavní vzletové a přistávací dráhy a 5 civilních terminálů a 1 cargo terminál. V dnešní době odbavuje letiště ročně přes 68 milionů cestujících a létá se odsud do 170 destinací po celém světě.

Big Ben, London Eye, Harry Potter, královské město Londýn vás zláká na tradiční architekturu i turistické zajímavosti. Letenky do Londýna u nás zakoupíte levně!

Letiště Tokio Haneda je vzdáleno asi 10 km jižně od Tokia, stále zůstává jedním z nejrušnějších letišť v Japonsku. Leteckým společnostem, které operují z tokijského letiště Haneda jsou All Nippon Airways, Japan Airlines, Japonsko Transocean Air, Skymark Airlines, Skynet Asie Airways a StarFlyer Spatřete na vlastní oči chrám Sensódži (Asakusa Kannon), je nejnavštěvovanějším a nejznámějším chrámem v Tokiu. Letenky do Tokia seženete u nás za bezkonkurenční ceny!

Letiště Beijing Capital International Airport má 3 letištní terminály. Terminál 3 Pekingského Capital International Airport se stal největší letištní budovou na světě.
Vlak z letiště dopraví cestující do centra města za 15 minut.

Tradiční architektura, hutongy, ale i noční trh na vás čekají právě v Pekingu, rezervujte si své letenky včas!

Charles de Gaulle je letiště sídlící v Paříži a řadí se mezi další nejvýznamnější letiště na světě. Letiště je svou velikostí největší ve Francii.

Letenky levně do Paříže vám zajistí zážitek spojený s unikátní prohlídkou Eiffelovy věže, Versailles a spousty dalších zajímavých míst.

Letiště Frankfurt am Main je největší německé letiště nacházející se 12 km od centra města Frankfurt nad Mohanem. Letiště je třetí největší v Evropě a osmé na celém světě. Letiště má 3 terminály pro odbavování všech civilních letadel. Je základnou německé aerolinky Lufthansa.

Město, kde najdete mrakodrapy i historickou část s původními zástavbami. Honosné město vás nadchne. Letenky levně do Frankfurtu zakoupíte i z pohodlí domova.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.