Tokio Narita

Datum: 16. 03. 2010
Tokio Narita | © limaoscarjulietMezinárodní letiště Narita leží necelých 58 kilometrů východně od tokijského hlavního nádraží, přičemž se jedná o nejdůležitější mezinárodní letiště v Japonsku. Druhé největší letiště v zemi za rok 2007 odbavilo celkem 35 478 146 cestujících; své základny na něm mají letecké společnosti Japan Airlines, All Nippon Airways a Delta Air Lines.

Osobní přepravě jsou vyhrazeny hned dva terminály:

  • Terminál 1 (rozdělený na severní  a jižní křídlo) využívají z největší části aerolinky All Nippon Airways, Delta Air Lines, United Airlines, Air China či Air Canada.

  • Terminál 2 pak hostí například Japan Airlines, Pakistan International Airlines nebo Iran Air.


Na tokijské hlavní vlakové nádraží se nejsnázeji dostanete vlaky kaisoku Japonských drah (JR). Ty odjíždějí z obou letištních terminálů a za 1 300 yenů vás do centra dopraví za zhruba 90 minut. Jízdenky se nemusí rezervovat předem.

Pokud jste nuceni na letišti nocovat, nemusíte se ničeho obávat. Terminály jsou otevřeny nonstop, přičemž disponují internetovými kiosky, sprchami, kuřárnami a dokonce i spacími místnostmi s extra vyhrazenými sprchami. I personál letiště je velmi ohleduplný.

Na letišti se nacházejí dvě centrály několika autopůjčoven a všechny mají otevřeno od 7:00 do 21:30. V prvním patře příletové haly Terminálu 1 sídlí Toyota, Nissan, Nippon, Japaren a Mazda. Stejné prostory Terminálu 2 pak okupují pouze Toyota, Nissan, Nippon a Japaren.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.