Termální lázně v Alpách Leukerbad

Datum: 07. 04. 2016

Ve švýcarských Alpách můžete prožít dovolenou na lyžích nebo relaxací v termálních lázních. Jsou místem dokonalého spojení sportu i odpočinku.

Okouzlující Leukerbad
Městečko Leukerbad najdete v divoké skalní krajině na konci horské silnice, která se zde vine z údolí Rhony. Městečko objímají vrcholy Alp, ale není třeba se obávat lavin. Termální prameny, které se zde nacházejí zde lákají tisíce turistů ročně.

Zdejší veřejná i soukromá koupaliště využívají přes čtyři miliony litrů termální vody s teplotou padesát jedna stupňů Celsia. Najdete zde nejlepší wellnes vybavení.

Mezi nejlepší a největší lázeňské komplexy zde patří Burgerbad a Alpentherme, kde můžete relaxovat hned v několika bazénech. Lázně Burgerbad jsou vhodnější pro rodiny s dětmi, kdy vypadají spíše jako aquapark s nekonečným množstvím tobogánů, masážních trysek.

Mnohem více soukromí vám poskytnou lázně Lindner Alpentherme. Zde můžete využívat sauny, masáže, bazény i wellness procedury. Díky úžasnému výhledu se při koupání můžete dívat na zasněžené vrcholky hor nebo dokonce vyrazit na lyže.

Svět pro lyžaře
Užili jste si dosyta lázní? Pak se vypravte do lyžarského areálu Torrent. Poskytuje mnoho sjezdovek nejrůznějších obtížností. Na svahy vás doveze kabinová lanovka. Vyžití zde naleznete nejen jako lyžaři, ale i se snowboardem ve fun parku. Nechybí ani dětský klub a upravená turistická zimní stezka.

Najdete zde přes padesát kilometrů sjezdovek, včetně těch, na nichž se jezdí světový pohár ve sjezdu. Sjezdovky se nacházejí na alpských loukách a tak vám stačí i menší množství sněhu, aby jste si pohodlně zalyžovali. Lyžařská sezóna zde trvá zhruba do poloviny dubna díky umělému zasněžování. Zakupte si své letenky do Švýcarska.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.