Tenerife Sur

Datum: 11. 10. 2009
Jedno ze dvou mezinárodních letišť na ostrově Tenerife je zároveň tím největším ze všech na celém území Kanárských ostrovů. Letištěm, které leží ve správní oblasti Granadilla de Abona, roce 2008 prošlo 8 252 017 cestujících. Protože leží v samém centru turistického dění, využívají ho velmi často charterové společnosti pro dopravu turistů na dovolenou.

Z jediného terminálu letiště Tenerife Sur míří letadla do několika desítek evropských destinací. Mezi nejvíce zastoupené aerolinky se řadí Ryanair, Air Berlin, Condor, Air Europa, Jet2.com, Hamburg International, Thomas Cook Airlines, Thomson Airways, nebo TUIfly.

Spojení se všemi částmi ostrova Tenerife zajišťuje společnost TITSA. Autobusy jsou vcelku rychlé a levné; v případě, že se potřebujete dopravit na letiště Tenerife Norte, využijte linku 340. Všechny autobusy odjíždění ze zastávky těsně přede dveřmi terminálu.

Přímo v budově letiště si můžete zapůjčit i osobní automobil. Tuto službu poskytují společnosti Auto Reisen, Avis, Cicar, Europcar a Goldcar Europa.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.