• Levné letenky >
  • Švýcarsko s jedinečnými výlety, tip na zájezd pro seniory 55+

Švýcarsko s jedinečnými výlety, tip na zájezd pro seniory 55+

Datum: 27. 01. 2016

Nač sedět doma, když ve světě na vás čeká tolik krásných míst, která stojí za to vidět na vlastní oči! Pokud zrovna v tuhle dobu netoužíte strávit dovolenou u moře, pak je Švýcarsko skvělou možností, jak prožít několik úžasných dní a poznat nevídané!
Po příletu se vydejte do Basilej, prohlídka historického centra srdce Švýcarska vás opravdu potěší, navštivte náměstí, radnici, městské paláce i skvostné gotické katedrály nad Rýnem, uvidíte i symbol města Spalentor. V hlavním městě Bern si udělejte příjemnou a poklidnou procházku od medvědího příkopu až do architektonického centra s historickým podloubím nad řekou Aare. Vydejte se i do oblasti největšího jezera Švýcarska Neuchatel. Unikátní bude i prohlídka středověkého městečka Estavayer-le-Lac s nádhernou architekturou a proslulým hradem Savoy.
Máte-li rádi vodní přírodní díla, nevynechejte ani Ženevské jezero, v rámci této prohlídky projděte i město Ženeva s jedinečnou atmosférou, okouzlí vás zde jezerní promenáda s fontánou a květinovými hodinami. Zvídaví turisté mohou navštívit Muzeum olympijských her.
Celodenní výlet si udělejte do oblasti Bernských Alp se zastávkou v jedné z nejkrásnějších vesniček Švýcarska - v Gruyeres, v oblasti horských turistických středisek Saanen a Gstaad máte možnost vyjet lanovkou z Col du Pillon na Glacier, kde si pak také můžete užít nenáročnou turistiku v okolí. Pokochejte se panoramatickými výhledy na ledovce i nejvyšší vrcholky Bernských, Freiburských a Francouzských Alp.

Pokud se sem vydáte na vícedenní dovolenou, pak vše krásně zvládnete projít, poznat a užít si skvělou atmosféru s vůní švýcarských Alp.
Letenky levně do Švýcarska rezervujte online i z pohodlí vašeho domova!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.