Šup Šup na karneval do Nice!

Datum: 29. 01. 2016

Máte poslední příležitosti rezervovat si své letenky na skvělý zájezd do Nice na úžasný karneval!
Francouzské město Nice se nachází na Azurovém pobřeží Středozemního moře. Každý rok v únoru se zde koná akce Carnaval de Nice. Letos se koná v termínu od 12.-28.2.2016!
Karneval v Nice se koná prakticky již od středověku a v posledních letech je to nejvýznamnější zimní událost pořádaná na Azurovém pobřeží. Každý rok Nice v období karnevalu navštíví okolo milionu návštěvníků, kupte si letenky online, a buďte mezi nimi i Vy!

Hlavními průvody jsou již řadu let Carnival Parade a Flower Parade, charakteristické jsou alegorické a varietní vozy s tanečníky, umělci a obří loutky, streetové umění i kapely ze všech koutů světa.
Na hlavní průvody se platí vstupné. Zajímá vás karnevalový program?

Na slavnostní zahájení festivalu v pátek 12.2. je vstup zdarma, začíná se ve 21.00. Následující den od 14.30 začínají hlavní průvody Flower Parade, večer ve 21.00 startuje i Carnival Parade of lights, okouzlující světelná show, na které je potřeba mít zakoupenou vstupenku.
V neděli 14.února v 10.00 si nenechte ujít Nice Carnival Run, Socca Party a odpoledne pak Parada Nissarda.
V úterý 16. února se opět ve 21.00 uskuteční Carnival Parade of lights, následující středu Flower Parade od 14.30, a 19.2. pak očekávaný Lou Queernaval (průvod gayů).
Po zbylé dny se akce opět opakují, poslední den karnevalu, t.j. 28.2., proběhne od dopoledne Carneval Dip se Zumba Party, Socca Party, Carnival Parade a ve 21.00 se zúčastněte Slavnostního zakončení festivalu s ohňostrojem, na který je vstup zdarma.

Letenky do Nice si rezervujte ještě dnes, nenechte si ujít tuhle úžasnou podívanou!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.