Stuttgart

Datum: 11. 10. 2009
Stuttgartské mezinárodní letiště leží přibližně 13 kilometrů jižně od centra tohoto města. Jedná se o sedmé nejdůležitější letiště v celém Německu, které v roce 2006 přepravilo celkem 10 109 425 cestujících. Své základny zde mají společnosti Germanwings a TUIfly.

Pro osobní dopravu jsou vyhrazeny Terminály 1 – 4, z nichž ten s označením dva je vyhrazen pouze nízkonákladovým aeroliniím Germanwings. Mezi další významné společnosti působící na tomto letišti se řadí zejména Air Berlin, Lufthansa, TUIfly, Condor, Pegasus Airlines, Turkish Airlines, nebo XL Airways Germany. Jednou linkou jsou zastoupeny i české ČSA.

Mezi centrem Stuttgartu a letištěm jezdí pravidelně mezi 4:55 a 0:25 vlaky S-Bahn. Linka S2 a S3 vás sem dopraví za pouhých 27 minut, přičemž ve všedních dnech jezdí v pravidelných 10 – dvacetiminutových intervalech, o víkendu pak každou půlhodinu.

V případě nutnosti přenocovat na stuttgartském letišti zkušení cestovatelé doporučují využít dlouhé čalouněné sedačky. Ve druhém patře Terminálu 3 působí následující autopůjčovny: Avis, Hertz, Europcar, National a Sixt.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.