• Levné letenky >
  • Stáhněte si offline cestovního průvodce pro iPhone! Zdarma pro 22 destinací!

Stáhněte si offline cestovního průvodce pro iPhone! Zdarma pro 22 destinací!

Datum: 15. 04. 2011
Pokud máte iPhone a cestujete zejména po Evropě, máme pro vás tip na skvělou aplikaci red|guide, což je takový offline cestovní průvodce od rakouské společnosti Austrian Airlines. Offline znamená, že si data stáhne po první instalaci a poté již nevyžaduje datový tarif (obzvláště drahý při roamingu).

V aplikaci red|guide v současné době nalezneme průvodce po Amsterdamu, Berlíně, Barceloně, Bukurešti, Curychu, Dusseldorfu, Frankfurtu, Hamburku, Innsbrucku, Kodani, Kolíně nad Rýnem, Londýně, Miláně, Mnichově, Moskvě, Nice, Paříži, Římu, Sofii, Stockholmu, Stuttgartu a po Vídni.

Po instalaci aplikaci není nutná žádná registrace a stažení je samozřejmě naprosto zdarma. Každý z průvodců obsahuje tipy na kulturní a turistické památky, restaurace, zajímavé tipy od místních či rady, jak strávit několik prvních hodin po příletu. K tomu všemu je navíc využíván zabudovaný GPS přijímač. V případě zájmu si rovněž můžete do aplikace ukládat vlastní tipy!

Aplikaci si můžete stáhnout na webu iTunes.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.