• Levné letenky >
  • Soutěž o průvodce Lonely Planet pokračuje: Posílejte až do 31. října recenze aerolinek a vyhrajte!

Soutěž o průvodce Lonely Planet pokračuje: Posílejte až do 31. října recenze aerolinek a vyhrajte!

Datum: 02. 10. 2011
Ve spolupráci s internetovými stránkami BookDepository.cz vám přinášíme již třetí část soutěže o tři průvodce Lonely Planet dle vlastního výběru. V tomto kole bude váš úkol rovněž jednoduchý - až do půlnoci 31. října nám na adresu soutez(zavináč)letenkylevne.cz zašlete recenzi nějaké letecké společnosti, se kterou jste již cestovali. Tři výherci budou ze všech došlých odpovědí náhodně vylosováni a vyrozuměni emailem.

S jakou leteckou společností se vám letělo nejpříjemněji? Byla to společnost Emirates, která létá i z Prahy nebo třeba asijský Kingfisher? Jaká letecká společnost vás natolik zklamala, že jste se zařekli, že už s ní v životě nepoletíte? Posílejte své recenze a vyhrajte originální průvodce z nakladatelství Lonely Planet!

Vítězi průvodců za měsíc září se stali Dana Růžičková, Jan Petrs a Uršula Gasiorová.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.