Soul - Incheon

Datum: 01. 05. 2010

Letiště Soul - Incheon | © nakedskyMezinárodní letiště Incheon leží v jihokorejském Soulu, přičemž se jedná o největší letiště v zemi a o jedno z největších na světě. Od roku 2005 navíc pravidelně sbírá ocenění za nejlepší letiště světa. Leží 70 kilometrů západně od centra města, přičemž své základny na něm mají společnosti Korean Air a Asiana Airlines.

Luxus letiště podtrhují některé služby, které cestujím nabízí. Nechybí mezi nimi ani takové výstřelky, jako je golfové hřiště, lázně, privátní místnosti určené ke spaní, kasíno či zimní zahrada.

Cestujícím slouží jeden obrovský terminál, který je rozdělen na hlavní část a část A. Nejvíce zastoupenými aerolinkami na Incheonu jsou Korean Air, Asiana Airlines, Air China, China Southern Airlines, Jeju Air či China Eastern Airlines.

Pro cestu mezi letištěm a centrem města použijte vlaky A'REX, které jezdí každých zhruba 12 minut. Jedna cesta trvá přibližně půlhodinku a přijde vás na 3100 jihokorejských wonů (v přepočtu okolo 50 Kč).

Není náhodou, že je letiště Soul Incheon považováno za jedno z nejlepších na celém světě. Cestující mají k dispozici mimo jiné bezplatný internet, sprchy, lázně, kasíno a v případě čekání mohou navštívit Muzeum korejské kultury. Své pobočky mají na letišti i autopůjčovny Avis a Kumho. Naleznete je u východu terminálu 1F.

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.