Smyslná Sardinie má co nabídnout

Datum: 10. 11. 2015

Vyberete si relax na pláži nebo aktivní odpočinek v horách? Druhý největší ostrov Itálie i v celém Středozemním moři, přinese spoustu zážitků každému z vás!
Členité pobřeží Sardinie je omýváno tyrkysově čistým mořem, plážová dovolená vás uchvátí.
Nejluxusnější turistická oblast Costa Smeralda je protkaná historií. Najdete zde zábavu ve špičkových hotelech i zábavních centrech.
Poloostrov Capo Figari vám nabídne pláže, kde najdete trochu soukromí, bude jen na vás, kterou zátoku si vyberete k prožití dne plného opalování a koupání v moři.

Větší dobrodružství nabízející letovisko Cala Ganone je skvostné již od samotného příjezdu, pobřeží je lemováno vápencovými skalisky. Oblázkové pláže jsou mnohdy přístupné lodí. Záliv Orosei je bohatý na pobřežní jeskyně, nejznámější z nich je Grotta del Bue Marino.

Seznamte se se Sardinii z půjčeného automobilu, rozhodně nebudete litovat. Vysoké útesy na pobřeží u města Alghero je ozvláštněno starobylými strážními věžemi.
Vypravte se i do hor, kde nespatříte živou duši, centrální masiv Gennargente (1834 m n.m.) nabídne příjemný celodenní výlet, kde si odpočinete a načerpáte nové síly.
Navštivte hlavní město Cagliari s hezkými starými uličkami.
Sardinie je známá nuraghy, jsou to jedinečné struktury původu zcela neznámého, dávno opuštěné stavby mají nejčastěji tvar kuželů. Nejznámější nuraghská lokalita Su Nuraxi se nachází u obce Barumini na jihu střední části Sardinie (UNESCO).

Naplánujte si již příští dovolenou a rezervujte si ihned i letenky, ušetříte spoustu peněz a můžete se okamžitě těšit na další zážitky z této nádherné země.
Levné letenky na Sardinii zakoupíte jedině u nás!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.