• Levné letenky >
  • Slyšeli jste již o rakouském národním parku Kalkalpenu?

Slyšeli jste již o rakouském národním parku Kalkalpenu?

Datum: 01. 02. 2016

Jste sportovně založeni? Tady si to opravdu užijete! Zastavte se v městečku Windischgarsten, které leží na jižním okraji národního parku, nádherné údolí je obklopené horami a najdete zde ideální podmínky pro sportovní aktivity, užijete si zde především cyklistiku, prolézání soutěsek, ale i golf či jízdu na koni.
Lákají vás vyšší nadmořské výšky? Zdolejte kopec Wurbauerkogel, zvolit můžete trasu pěší a zároveň naučnou, nebo se nahoru nechte vyvézt lanovkou. Pod vámi se nachází 1,5 km dlouhá letní sáňkařská dráha nebo malá horská dráha Alpine Coaster.
Vezměte s sebou i děti, najdete tady skvělou zábavu pro celou rodinu! S lukem a šípem můžete střílet po atrapách divokých zvířat, z rozhledny se vám naskytne jedinečný výhled na okolní dvoutisícovky. Další dny si rozhodně udělejte výšlap na Schrocken (2 289 m n.m.), z Hinterstoderu vyjeďte lanovkou k jezeru Schafkogelsee na vyhlídku Dachsteinblick, můžete dále pokračovat kamenitými serpentinami do 2 000 m n.m. Před vámi se budou majestátně tyčit alpské vrcholy s ledovci, jednoduše opravdová nádhera. Překrásné místo, kde máte stovky možností nekonečných treků na desítkách vrcholů, které můžete absolvovat s celou rodinou, nebo si užijte jízdu na raftu, na kánoích, divoké odpoledne na motorových člunech nebo dokonce vikingských lodích, vyzkoušejte paragliding, vydejte se na skvělou zábavu do lanového města, k vodnímu dovádění využijte termály, uspořádejte si rodinný turnaj v minigolfu, vyrazte na noční túru s pochodněmi plnou adrenalinu a nenechte si ujít spoustu dalších možností nejen sportovního vyžití!

Máme pro vás letenky za jedinečné ceny, využijte proto naší nabídky a užijte si třeba velikonoční prázdniny právě v tomto malebném národním parku!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.