Sledujte polární záři přímo z postele!

Datum: 22. 03. 2016

Chcete zažít něco nového? Vyměňte plážové resorty za skvělý finský hotel, který vám nabídne nezapomenutelné ubytování. Přímo z postele totiž můžete sledovat polární záři prosklenou střechou a po mírné úpravě si z tohoto lóže můžete vytvořit dokonalou vířivku pro dva!
Za něčím tak výjimečným můžete vyrazit v podstatě kdykoliv a přitom nemusíte opouštět ani evropský kontinent, Finsko je úžasnou zemí, která má co nabídnout každému turistovi. Finský hotel Iso Syöte láká své ubytované hosty také na zimní safari, zkrátka nabízí tolik bezvadných věcí, že odsud nebudete chtít za žádnou cenu odjet!
Dá se říct, že z každého kousku apartmánu na vás dýchne ten báječný pocit přírody, který zde navozuje také velký strom rostoucí v apartmánu, a krbová kamna dodávají celému hotelu velice útulný dojem. Ani koupelna se nevyjímá tomuto originálně pojatému stylu, zároveň totiž funguje i jako sauna.
Možná se zdá být škoda opouštět teplo a pohodlí hotelu, ale venku na vás čekají další možnosti, jak si užít tuhle dovolenou. Vypravte se na skútrech na prima projížďku zasněženou finskou krajinou, nebo využijte jízdy s psím či sobím spřežením a kochejte se tímto opravdu skvělým zážitkem! Milovníci rybaření mohou využít možnosti rybolovu na ledu.

Podobně zvláštních hotelů je na světě nespočet, proto pokud toužíte vyrazit letos jinam než obvykle, sledujte pravidelně naši rubriku a určitě si vyberete ten pravý pro trávení letošní dovolené!
Levné letenky do Finska i do celého světa pořídíte jedině u nás za bezvadné ceny!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.