• Levné letenky >
  • Sháníte svému miláčkovi dárek ke dni sv. Valentýna?

Sháníte svému miláčkovi dárek ke dni sv. Valentýna?

Datum: 25. 01. 2016

Máme pro vás originální tip na opožděný dárek, vstupenkou na zápas Manchester United vs Arsenal FC uděláte radost každému milovníku sportu, a fotbalu zvláště!
Prožít fotbalový zápas naživo ve vyprodaném stadionu Old Trafford v Manchesteru, to je exkluzivní zážitek. Zápas se odehraje na konci února, nicméně toto pozdní překvapení udělá vskutku mnoho radosti každému muži.
Společně můžete zažít skvělý prodloužený víkend v tomto krásném a zajímavém městě. Levné cestování letadlem jistě oceníte!
Oslňte svého partnera a potěšte ho tentokrát vy! Vzdejte se romantické večeře při svíčkách, z jedinečné fotbalové atmosféry budete nadšeni.

Před zápasem si aktivně odpočinete prohlídkou místních galerií a zajímavých muzeí, kde se na všechny exponáty můžete podívat zblízka.
Pokud se nenabažíte samotného fotbalu, stadion Old Trafford je vám k dispozici i coby muzeum, stadion je druhým největším v Británii dle kapacity diváků. Pyšní se sametovým trávníkem, o které se starají speciální ohřívače a světla, která urychlují růst trávy.
Největším zážitkem z prohlídky pro vás určitě bude průchod „Bránou mistrů“ a prohlídka šaten hráčů. Velmi zajímavá je i Síň slávy, ve které figuruje i náš bývalý reprezentant Karel Poborský.
Nejžádanější je exkurze na jižní tribunu, odkud je nejlepší výhled na hřiště, zde zasedají VIP hosté a hlavní televizní štáby i včetně známé BBC.
Prohlídku stadionu občas vedou někteří bývalý hráči, např. Denis Irwin nebo Frank Stapleton, to si rozhodně nenechte ujít! Navštivte i muzeum, kde jsou vystaveny všechny poháry a trofeje za celou historii klubu již od jeho založení.
Před odletem zpět nezapomeňte zakoupit suvenýry s logem klubu.

Nejlevnější letenky do Manchesteru rezervujte ještě dnes, cestujte letecky za pár korun!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.