Šanghaj – Pudong

Letiště Šanghaj Pudong (IATA: PVG, ICAO: ZSPD) (SSE: 600009) je hlavní mezinárodní letiště sloužící Šanghaji, což je v Číně největší město, a hlavní letecký výchozí bod pro Asii. Druhé hlavní letiště ve městě, Hongqiao, slouží hlavně pro domácí lety.
Nachází se asi 30 kilometrů (19 mi) na východ od centra města. Pudong Airport zabírá 40 km2 (15 sq mi) přilehlých k pobřeží ve východní Pudong.

Letiště je hlavní centrála pro China Eastern Airlines a Shanghai Airlines a hlavní mezinárodní výchozí bod pro Air China.

Pudong Airport má dva hlavní pasažérské terminály, lemované po obou stranách třemi paralelními dráhy. Třetí terminál pro cestující je plánován na rok 2015, dále je v plánu též satelitní terminál včetně dvou dalších drah, zvýšení roční kapacity od 60 milionu cestujících do 80 milionů EUR, spolu se schopností zvládnout šest milionů tun nákladu.

Zdroj: Wikipedia

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.