Paříž

Letiště Charlese de Gaulla (kód IATA: CDG, kód ICAO: LFPG, také Roissy) je největší letiště v Paříži a druhé v Evropě co do počtu přepravených lidí po londýnském Heathrow.
Je vzdáleno 23 kilometrů severovýchodně od Paříže. Letiště nabízí mnoho cestovních linek do Paříže ať už vlakových i meziměstských a mezinárodních, včetně vlaků příměstských RER B a vysokorychlostních TGV. Toto letiště bylo jedno z prvních v Evropě, kde byl zaveden integrovaný dopravní systém.
Tři terminály nacházející se na letišti spojují bezplatné autobusy, které denně přepraví přibližně 200 000 lidí. Terminál 1 zahrnuje mezinárodní lety (mimo letů společnosti Air France). Terminál 2 zahrnuje cestující společnosti Air France a další linky do evropských měst. Terminál T9 zahrnuje exkluzivně pouze charterové lety. Terminál 2 má momentálně sedm samostatných odbavovacích hal (A až G) a v roce 2010 byl rozšířen na předběžnou kapacitu 50 milionů přepravených osob ročně.
Letiště Charlese De Gaulla nabízí svým zákazníkům možnost ubytovat se v luxusních hotelech jako např. Sheraton, Holiday Inn..
Zdroj: Wikipedie

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.