Cancún, Mexiko

Cancúnské mezinárodní letiště (španělsky: Aeropuerto Internacional de Cancún) (IATA: CUN, ICAO: MMUN) se nachází v Cancúnu, na Quintana Roo, na karibském pobřeží poloostrova Yucatán v Mexiku. Jde o mexické druhé nejzaměstnanější letiště, po mezinárodním letišti v Mexico City, ale největší v Mexiku pro cestující mezinárodních letů. V roce 2012 totiž letiště Cancún odbavilo 14463435 cestujících, což představuje 11,1% nárůst oproti roku 2011.

Letiště se postupně rozšiřuje, jak se stává jedním z nejvýznamnějších mezinárodních letištích v zemi. Má dvě operativní přistávací dráhy, které jsou 1500 m od sebe - což umožní, aby byly použity současně, a dále jsou tu tři komerční terminály. Terminál 1 je používán pro charterové letecké společnosti ze Severní Ameriky, včetně domácích charterových leteckých společností. Terminál 2 je určen pro některé mezinárodní letecké společnosti a všechny pravidelné domácí letecké společnosti, a nový terminál 3 se zabývá především mezinárodními operacemi leteckých společností ze Severní Ameriky a Evropy.

Zdroj: Wikipedia.org

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.