• Levné letenky >
  • Senioři nad 55+, vydejte se na víkend do Švýcarska!

Senioři nad 55+, vydejte se na víkend do Švýcarska!

Datum: 28. 01. 2016

Pokud máte toulavé boty, a nikde nevydržíte déle než 2 dny, máme pro vás další perfektní nápad, jak se zbavit nudy doma u televize!
Letecká doprava je levná varianta cestování, komfort na palubě moderních letadel je opravdu chvályhodný!
Sbalte si batoh a pohodlné boty a spolu s vašimi stejně aktivně naladěnými přáteli se vydejte na příjemný víkend v této krásné zemi.
Zažijte jedinečný celodenní výlet do oblasti malebných lázeňských středisek poblíž Ženevského jezera. Zde si prohlédněte vyhlášené náměstí s luxusními hotely, penziony a nádhernými, upravovanými pěšími květinovými promenádami Montreux a Vevey. Zastavte se u zámku Chillon, který kdysi sloužil jako královská rezidence pro savojská hrabata, ale dokonce i jako věznice. Úchvatné městečko Le Bouveret v údolíčku řeky Rhony nabízí možnost návštěvy nádherného parku švýcarské železnice.

Pokud jste si přibalili i pohorky, pak společně vyrazte na nenáročnou turistiku do přírodního regionu Jungfrau, odkud je též možno vyjet lanovkou na některý z tyčících se vrcholů nad vámi, naskytnou se vám jedinečné, panoramatické výhledy na ledovce a vrcholky hor Eiger, Monch či Jungfrau. Zastavte se i v Luzernu, projděte se jeho centrem, kde uvidíte spoustu malebných náměstí s kašnami i městskými domy s bohatě zdobenými, malovanými štíty, a krásné romantické procházky nabízí nábřeží řeky Reuss s krytými dřevěnými mosty.

Rezervujte si své letenky do Švýcarska a cestujte s veškerým pohodlím do této překrásné země! Bezkonkurenční ceny letenek vám usnadní vytoužené cestování, procestujte Evropu i svět v tomto krásném životním období, navíc můžete cestovat i s vnoučaty, i oni mají jako děti výhodné slevy za letenky!

Rezervovat letenku

Jak postupovat po zaplacení letenky

number list
Přesvědčte se, že máte v pořádku své cestovní doklady a máte potřebná víza.
number list
Ověřte si váhový limit zavazadel u konkrétní společnosti.
number list
Na letiště se dostavte 2 hodiny před odletem.

O letenky levně

Portál Letenky Levně.cz se zabývá prodejem letenek do různých světových destinací. Nabízíme letenky do mnoha zemí po celé Evropě, ale i do vzdálenějších destinací, například do Ameriky nebo Asie. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout letenky za nejlepší ceny.